„Naśladownictwo jest najszczerszą formą pochlebstwa” możemy powiedzieć za Jeanine Frost. Tak jest również w przypadku rodziców i dzieci. To właśnie z mamy i taty dzieci najczęściej biorą przykład i próbują ich naśladować. Często mali chłopcy bawią się w mechaników samochodowych i strażaków, a dziewczęta otwierają salon piękności i stylizują paznokcie i włosy.

Salon piękności – zestawy do włosów

Stylizacja włosów to niesamowita sprawa – można zrobić z prostych włosów kręcone lub wystylizować najpiękniejszy kok księżniczki jaki tylko przyjdzie nam do głowy. Zakładamy opaskę, dodajemy błyszczące spinki i gotowe! Dzięki temu ciekawie wyglądają także domalowane lub doczepione kolorowe pasemka włosów, które dopełnią każdą stylizację. Każdy może zostać stylistą we własnym salonie piękności. Wystarczy kupić zestaw i gotowe!

Stylizacja paznokci

W zestawach do stylizacji paznokci znajdziemy nie tylko barwne i błyszczące lakiery. Znajdziemy w nich również ciekawe naklejki i ozdoby do paznokci, by nasze dłonie prezentowały się wyjątkowo pięknie na herbatce z Luną i balu z laleczkami LOL.

Salon piękności – biżuteria dla dam

A do paznokci i wspaniałej fryzury dopasujemy biżuterię. Możemy ją wykonać sami z załączonych w zestawie elementów, by stylizacja była bardziej „nasz” lub cieszyć się biżuterią z zestawów, polecanych przez Annę i Elsę lub Barbie. Motywy kwiatowe, brokaty, cekiny to jest to co najlepiej lubią małe księżniczki do swoich pięknych sukienek na bal z lalkami!

Makijaż i pielęgnacja

Ciekawość dzieci nie zna granic. Dlatego też by zaspokoić ich ciekawość i zapewnić maksimum bezpieczeństwa warto pokazać, w jaki sposób nakładać maseczki i robić makijaż przy pomocy akcesoriów, które są specjalnie przygotowane dla wrażliwej skóry dziecka. Dzięki użyciu atestowanych produktów będziemy mieć pewność, że skóra dziecka nie zostanie podrażniona.