Domek księżniczki? Albo może domek rycerza? PalPlay godzi to i daje małym użytkownikom Domek marzeń! Dream House to estetyczny domek, który może być używany w domu lub na zewnątrz dając Twojemu dziecku idealną kryjówkę i miejsce do zabawy, nie zabierając przy tym dużo miejsca.

Domek marzeń jest pięknie skonstruowany i daje wiele możliwości maluchom: kolorowe ściany, czerwony dach i fantastyczne żółte drzwi z ciekawą dziurką od klucza będą pasować do każdej zabawy. Zmontujesz go z łatwością, a jego wymiary po zmontowaniu to 90x95x110cm. Zaokrąglone krawędzie to dodatkowe bezpieczeństwo Twojego dziecka.
Wyprodukowano w Polsce.
Wymiary produktu: 90x95x110cm
Wymiary kartonu: 98x21x60cm
Waga netto: 8,50kg.

Poza domkiem możemy również postawić na stolik piknikowy, przy którym dziecko nie tylko wypije sok czy zje posiłek ale również będzie z łatwością malować w towarzystwie koleżanek i kolegów lub swoich ulubionych zabawek. Ławę możesz łatwo złożyć, aby nie zajmowała miejsca, a potem jednym ruchem rozłożyć. Produkt nie wymaga montażu. Staranne wykonanie daje pewność bezpiecznego użytkowania. Klasyczne kolory dopasowane do innych zabawek outdoorowych od PalPlay. Mocne tworzywo i estetyczny design.
Wyprodukowano w Polsce.
Wymiary produktu: 103x86x49 cm
Wymiary kartonu: 86.6×26.6×72.7cm
Waga netto: 6,83 kg